Podsumowanie sportowych zmagań jesieni

Podsumowanie sportowych zmagań jesieni czas zacząć . Na początek biegi przełajowe, które stają się coraz bardziej popularną dyscypliną. Widać po frekwencji osób, które wzięły udział w eliminacjach szkolnych, które wyłoniły reprezentację Ekonomika w tej dyscyplinie do startów w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży.
Grupa dziewczyn rywalizowała na dystansie 1200 metrów, a chłopcy – 1400 metrów. Mistrzynią Szkoły została Weronika Sadłowska z klas IITS, drugie miejsce Izabela Socik a trzecie Niedzielska Sylwia – obie z klasy I TE.
Wśród chłopców najwyższy stopień podium zajął Dominik Grabowski IV TI, drugi był Łukasz Kaczmarczyk – II TI a trzeci Łukasza Rostkowski I TIB.
W trakcie rywalizacji w Biegach Przełajowych o Puchar Starosty nasza sztafeta kobiet zajęła III miejsce, a indywidualnie Izabela Socik zdobyła brązowy medal. Panowie ukończyli zawody na drugim miejscu.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom rywalizacji na poziomie rywalizacji szkolnej, jak i powiatowej.

Tekst: Michał Kulesza
Foto: Sławomir Cieśluk, Dominik Brodzik