Turniej o Puchar Starosty rozstrzygnięty.  

    Regularnie Orlik 2012 w Zespole Szkół nr 2 staje się areną turniejów piłki nożnej rozgrywanych przed adeptów tej dyscypliny w każdym wieku. Opiekun obiektu Pan Wiesław Deoniziak dba o formę ostrowskiego środowiska piłki nożnej.
Kolejna okazja do sprawdzenia swoich piłkarskich umiejętności nadarzyła się 13 pażdziernika w ostrowskim Ekonomiku. Patronat nad zmaganiami objął starosta ostrowski pan Zbigniew Kamiński. Pani dyrektor Teresa Zienkiewicz i pan starosta powitali gości życzyli gry fair play.
Cztery zespoły rozegrały pojedynki na zasadzie „każdy z każdym”. Traf chciał, że do końca nie wiadomo było jaka będzie ostateczna kolejność. Przedostatni mecz decydował o pierwszym miejscu a ostatnie ze spotkań o trzecim. Czyli do ostatniego gwizdka sprawa, która z drużyn stanie na którym stopniu podium. Puchar starosty trafił do drużyny z Jasienicy „Nie było to oczywiście ukartowane i zależne od mojego pochodzenia – dodał żartem Zbigniew Kamiński. Drugie miejsce przypadło drużynie z Komorowa. Podium uzupełnił zespół gospodarzy – czyli uczniów Ekonomik, a czwarte miejsce dla Ugniewa.
Wysoki poziom sportowy rozegranych spotkań, które trzymały w napięciu do samego końca oraz grad bramek - mogły się podobać.
Dziękujemy panu staroście Zbigniewowi Kamińskiemu za wsparcie naszej inicjatywy i możemy ogłosić, że będzie to turniej cykliczny. Zapraszamy do Ekonomika na kolejne zmagania oraz zachęcamy do sportowego spędzania wolnego czasu.

Tekst: Michał Kulesza

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg
06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg
Foto: Michał Kulesza
index