Dni Otwarte 

    W dniach 24 i 25 kwietnia odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte - uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjaliści zapoznali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły
Od godziny 8.00 wszyscy zainteresowani mogli, w towarzystwie uczniów Ekonomika, poznać niemal wszystkie zakamarki naszej szkoły. Oprowadzający opowiadali gościom o funkcjonowaniu szkoły, proponowanych profilach klas oraz prezentowali sale.
Jak co roku na wszystkich zainteresowanych czekało również mnóstwo dodatkowych atrakcji.
Pasjonaci informatyki mogli zatrzymać się na dłużej przy stanowisku do składania komputerów, montażu sieci komputerowej bądź przy stanowisku do budowy i programowania robota. Uczniowie mieli także możliwość rywalizacji w grze komputerowej, dla zwycięzców przygotowane były nagrody. Miłą niespodzianką była zabawa robotem Knabo uzbrojonym w pociski i ramię z uchwytem.
Miłośnicy motoryzacji mogli poczuć się jak kierowcy ciągnika siodłowego bądź jak motocykliści. Zainteresowani uczniowie podziwiali modele samochodów osobowych i dostawczych oraz wózków widłowych. Przyszli pracownicy administracji zapoznali się ze sprzętem do prac biurowych.
Dla wielu frajdą było oglądanie przez mikroskop różnych preparatów oraz skamieniałości z naszych okolic, a także zabawa tellurium.
Nasi goście mogli skosztować słodkości przygotowanych przez uczniów szkoły branżowej.
W Dni Otwarte zaangażowali się uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu - po raz kolejny udowodnili, że pomaganie innym jest niezwykłą szansą realizowania swoich pasji i źródłem satysfakcji.
Przyszli uczniowie mogli nie tylko zobaczyć, w jakich warunkach i pod czyim okiem będą się uczyć, ale przede wszystkim poznać, posłuchać, zobaczyć tych, którzy już tu uczęszczają, tym samym poczuć atmosferę szkoły.
W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, Dni Otwarte w naszej szkole cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.
Wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia we wrześniu!Tekst: Anna Błażyńska

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg
06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg
11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg
16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg
Foto: Eliza Szabłowska
index