Boblioteka Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej

"Gdy się ktoś zaczyta, zawsze się czegoś nauczy, albo zapomni o tym, co mu dolega, albo zaśnie - w każdym razie wygra"

Henryk Sienkiewicz

Stan czytelnictwa w roku szkolnym 2017/2018

Najlepsi czytelnicy:

  • Milena Han kl. IV TE - 12 książek
  • Aleksandra Żochowska kl. III LOA - 11 książek
  • Marta Trojanowska kl. III LOA - 9 książek
  • Łucja Rawa kl. I LOA - 9 książek
  • Julia Nietubyć kl. I LOA - 8 książek
KlasaLiczba
uczniów
Liczba
wypoż.
Średnia
na 1 ucz.
I LOA21663,14
II LOA26622,30
III LOA221818,2
III LOB20763,8
III LOC261234,73
I TE30682,26
I TS33391,18
I TIA 24160,66
I TIB16241,5
II TE21693,28
II ToR20633,15
II TI 33491,48
II TS16483,0
III TE22914,13
III TI25481,92
III TRS311966,32
IV TI292398,25
IV TE242058,55
IV TS171227,18
I B1830,16
II W1420,14
III W1220,16
Ogółem50017863,57

Do góry

Stan czytelnictwa w roku szkolnym 2016/2017

Najlepsi czytelnicy:

  • Katarzyna Zawadzka kl. III LOA - 10 książek
  • Karolina Kulesza kl. III LOA - 10 książek
  • Magdalena Uścińska kl. III LOA - 9 książek
KlasaLiczba
uczniów
Liczba
wypoż.
Średnia
na 1 ucz.
I LOA29431,48
II LOA241164,83
II LOB20743,7
II LOC261174,5
III LOA171418,29
III LOB281515,39
III LOC241275,29
I TE21331,57
I TS19281,47
I TOR 21201,00
I TI32270,84
II TE23542,35
II TRS351484,22
II TI 26642,46
III TE24893,7
III TI301063,53
III TS17583,41
IV TI211738,23
IV TS20931,2
IV TE16925,75
IV TOR18975,38
I W2800,0
II W14100,71
III W1100,0
Ogółem53318613,49

Do góry

Stan czytelnictwa w roku szkolnym 2015/2016

Najlepsi czytelnicy:

  • Łukasz Jakubowski kl. I LOC - 27 książek
  • Sylwia Kłos kl. II LOA - 19 książek
  • Alicja Lipka kl. III LOC - 14 książek
  • Karolina Kacprzyk kl. III LOC - 14 książek
  • Aleksandra Flanc kl. III LOC - 13 książek
  • Ewelina Pasztaleniec kl. III LOC - 12 książek
  • Aleksandra Bębenek kl. III LOA - 12 książek
KlasaLiczba
uczniów
Liczba
wypoż.
Średnia
na 1 ucz.
I LOA24562,33
I LOB20251,25
I LOC25803,2
II LOA1725815,18
II LOB291274,4
II LOC25983,92
III LOA2830010,71
III LOB281093,89
III LOC333189,64
I TE25461,84
I TS23210,91
I TOR 13312,38
I TI25240,96
II TE26381,46
II TS18482,67
II TI 33220,66
III TE171036,06
III TI21874,14
III TOR191055,52
III TS201768,8
IV TEA221084,9
IV TI181267,0
I W1830,16
II W1200,0
III W2000,0
Ogółem56023094,12

Do góry

Stan czytelnictwa w roku szkolnym 2014/2015

Najlepsi czytelnicy:

  • Barbara Augustyniak kl. II LOA - 18 książek
  • Katarzyna Suska kl. II LOA - 16 książek
  • Paulina Przywoźna kl. II LOA - 15 książek
KlasaLiczba
uczniów
Liczba
wypoż.
Średnia
na 1 ucz.
I LOA20643,2
I LOB30541,8
I LOC26321,23
II LOA282579,18
II LOB28923,28
II LOC331324,0
III LOA252038,12
III LOB241596,62
III LOC201235,15
I TE30431,43
I TS20120,6
I TI3150,16
II TE17563,29
II TOR19673,52
II TS23662,86
II TI31511,64
III TE 221265,72
III TI19764,0
IV TE 2028614,3
IV TI171428,35
IV T272137,88
I WA2100,0
II WA22843,8
III WA2100,0
Ogółem57423434,08

Do góry

Stan czytelnictwa w roku szkolnym 2013/2014

Najlepsi czytelnicy:

  • Aleksandra Flanc kl. I LOC - 40 książek
  • Kinga Romańczyk kl. III LOB- 19 książek
  • Paulina Pędzich kl. IV TEA - 16 książek
KlasaLiczba
uczniów
Liczba
wypoż.
Średnia
na 1 ucz.
I LOA29712,49
I LOB29230,79
I LOC341123,29
II LOA251887,52
II LOB241225,08
II LOC231416,13
III LOA332517,6
III LOB291976,79
III LOC281786,35
I TE18261,44
I TOR20261,3
I TS27401,48
I TI35220,62
II TE25421,68
II TI211326,29
III TE201648,2
III T27662,44
III TI17784,58
IV TEA2526710,68
IV TI2327612,0
IV TS291766,06
I W25110,44
II W2300
III W1100
Ogółem60026094,35

Do góry

Stan czytelnictwa w roku szkolnym 2012/2013

Najlepsi czytelnicy:

  • Józefski Krystian kl. II LOC - 29 książek
  • Beata Kowalczyk kl. I TE - 25 książek
  • Karol Budny kl. I LOB - 21 książek
KlasaLiczba
uczniów
Liczba
wypoż.
Średnia
na 1 ucz.
I LOA25562,24
I LOB24712,96
I LOC23492,13
II LOA332296,94
II LOB292819,69
II LOC291826,27
III LOA332266,85
III LOB2537615,0
III LOC321514,7
III S242088,66
I TE26793,0
I TI26331,27
II TE23994,3
II T28662,35
II TI17673,94
III TE25913,64
III TS291515,2
III TI242219,2
IV TEA26833,1
IV TI342647,76
IV TS272268,37
I W2600
II W1500
III W1400
Ogółem61832095,19

Do góry

Stan czytelnictwa w roku szkolnym 2011/2012

Najlepsi czytelnicy:

  • Patrycja Różańska kl. III LOA - 33 książek
  • Emilia Dbek kl. III LOA - 31 książki
  • Anna Karpińska kl. III LOA - 28 książki
  • Katarzyna Han kl. III LOA - 27 książki
  • Paulina Gąsior kl. III LOA - 25 książki
  • Anna Śladewska kl. III LOA - 24 książek
  • Anna Karczewska kl. II LOA - 24 książki
  • Marlena Truszkowska kl. III LOA - 22 książki
KlasaLiczba
uczniów
Liczba
wypoż.
Średnia
na 1 ucz.
I LOA341023,0
I LOB311093,51
I LOc29652,24
II LOa322397,46
II LOB271726,37
II LOC311906,12
III LOA3449114,44
III LOB31842,7
II S252299,16
III S232279,86
I TE25803,2
I TI23281,22
I T29602,06
II TE25913,64
II TI24612,54
II Ts291334,58
III TE26772,96
III TI341053,08
III TS281113,96
IV TE323199,96
IV TI291164,0
I W1810,05
II W1610,06
III W1700,00
Ogółem65330914,73

Do góry

Stan czytelnictwa w roku szkolnym 2010/2011

Najlepsi czytelnicy:

  • Anna Karpińska kl. II LOA - 52 książki
  • Paulina Staniaszek kl. III S - 27 książek
  • Monika Szulkowska kl. III LOA - 26 książek
  • Anna Kempisty kl. III LOA - 24 książki
  • Anna Brejnak kl. IV TEA - 23 książki
  • Magda Szymańska kl. III LOB - 23 książki
KlasaLiczba
uczniów
Liczba
wypoż.
Średnia
na 1 ucz.
I LOA34381,12
I LOB29481,65
I LOC33792,39
II LOA3434910,26
II LOB311163,74
III LOA2832811,71
III LOB301173,9
I S30692,3
II S231526,6
III S332437,36
I TEA25833,32
I TI27271,00
I TS31481,55
II TEA 27612,26
II TI35431,23
II TS31912,93
III TEA321825,68
III TI29802,76
IV TEA2323710,3
IV TEB261756,73
IV TH141037,35
I W2110,05
II W1790,53
III W1910,05
Ogółem66226804,05

Do góry

Stan czytelnictwa w roku szkolnym 2009/2010

Najlepsi czytelnicy:

  • Tomasz Kozakiewicz kl. I W - 23 książki
  • Patrycja Różańska kl. I LOA - 21 książek
  • Anna Karpińska kl. I LOA - 19 książek
  • Paulina Staniaszek kl. II S - 17 książek
  • Marlena Truszkowska kl. I LOA - 12 książek
KlasaLiczba
uczniów
Liczba
wypoż.
Średnia
na 1 ucz.
I LOA351353,86
I LOB32521,62
II LOA282448,71
II LOB30782,6
III LOA262599,96
III LOB332788,42
I S25883,52
II S341634,79
III S292819,68
III Z322487,75
I TEA28521,86
I TI36591,64
I TS33290,87
II TEA 321063,31
II TI34661,94
III TEA241526,3
III TEB261094,19
III TH 15473,13
IV TEA342046,0
I W19261,36
II W21150,71
Ogółem60726914,43

Do góry

Stan czytelnictwa w roku szkolnym 2008/2009

Najlepsi czytelnicy:

  • Anna Kurpiewska kl. IV TEA - 22 książki
  • Alicja Suchodolska kl. III EA - 22 książki
  • Anna Kaczmarczyk kl. III LOA - 21 książek
  • Katarzyna Szmit kl. III LOA - 21 książek
  • Karolina Zakrzewska kl. III LOA - 21 książek
KlasaLiczba
uczniów
Liczba
wypoż.
Średnia
na 1 ucz.
I LOA28832,96
I LOB30722,4
II LOA261495,73
II LOB331965,93
III LOA332999,06
III LOB271224,52
I S33682,06
II S311645,29
III S271806,66
II Z321163,62
III Z271344,96
III EA251676,68
I TEA32952,96
II TEA 241084,5
II TEB27903,33
III TEA23713,08
III TEB12252,08
IV TEA 282659,46
IV TEB262369,07
II TH16613,08
I TI36611,69
I W2310,04
Ogółem59927634,61

Do góry

Copyright © Krystyna Jankowska 2008 - 2009