ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2

w Ostrowi Mazowieckiej

"PRODUKCIK 2015"
MŁODZI PRZEDSIĘBIORCY Z NASZEJ SZKOŁY W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo Amor Patriae działające w naszej szkole zakwalifikowało się do finału Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2015. Finał konkursu odbędzie się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w dniach 28-29 maja 2015 roku. Przedsiębiorstwo zostało nominowane do finału przez komisję składającą się ze specjalistów z City Handlowy, HSBC Bank Polska S.A. i Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie.
    Przed finalistami intensywne przygotowania do prezentacji firmy i jej osiągnięć w Warszawie.

Opiekunami młodzieży są Panie Marzena Tyszka-Kosowska i Ewa Rzuczkowska.

Finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Webmaster: Artur Obuchowski                                                                                  Copyright by www.ekonomik.szkola.pl  -  Wszystkie prawa zastrzeżone.